ocenění nemovitostí - kontakt CHCI OCENIT NEMOVITOST

Naše služby

Maximum relevantních informací pro naše klienty - větší jistota při důležitých rozhodnutích

Mimo nezávislého tržního oceňování nemovitostí znalci vám zdarma poskytujeme další informace důležité pro prodej nebo nákup nemovitosti.

Fakta o životních podmínkách v dané lokalitě, trendech v oblasti realit ... 
Vše najdete zde, na našich stránkách.

Náš server vám tedy nabízí komplexní servis - od orientačních odhadů, přes podrobné informace o lokalitě nemovitosti a místních kvalitních službách, až po vyhotovení znaleckých posudků. Jsou připravovány našimi soudními znalci a odhadci. Cena za posudek je uvedena u každého typu nemovitosti. V našem ceníku odhadů nabízíme příznivé ceny. Odbornost a kvalita je garantována.

ZNALECKÝ POSUDEK

Znalecké posudky jsou určeny pro úřední účely. Připravujeme je pro úřady, nejčastěji pak Finanční úřad, dále pak pro soudy, obchodní společnosti, banky a pro různé další účely, kdy je posudek vyžadován.

Klient vyplní jednoduchý formulář s kontaktem na sebe, pošle nám mail nebo nás může kontaktovat telefonicky. Na podkladě sdělených informací dojde k domluvě ohledně ceny posudku, rychlosti jeho vyhotovení a dalších důležitých okolnostech.

V domluveném termínu provede znalec prohlídku nemovitosti, získá nezbytné údaje nebo dokumenty, změří technické parametry nemovitosti a provede fotodokumentaci.

Dle určené metodiky znalec připraví znalecký posudek, který předáme nebo zašleme klientovi.

ODHAD PŘES INTERNET

Odhady jsou zpracovány na podkladě informací zadaných klientem, který vyplní formulář s kontaktem na sebe a podrobnějším popisem nemovitosti. Může nahrát fotografie odhadované nemovitosti, vybere si způsob platby.

Odhadci  našeho znaleckého ústavu na podkladě zadaných informací odhad provedou - použijí pro to metodiku ke stanovení obvyklé ceny nemovitosti, naši databázi nemovitostí a realitní inzerci.

Klient obdrží odhadnutou cenu emailem spolu s komentářem a dalšími doplňujícími informacemi podstatnými pro cenu nemovitosti.

Jeden obraz vydá za tisíce slov - naše video ukazuje vizualizaci integračního procesu zpracování informací, které v odhadu zohledňujeme. 

 
 
 

Odhad garáže

Informativní odhad nebo úřední znalecký posudek

Nebytové prostory - kancelář

Možnost výběru odhadu přes internet a znaleckého posudku pro úřední účely

Potřebujete odhad chaty?

Vyberte si typ odhadu - orientační odhad přes internet nebo znalecký posudek ceny rekreačního objektu

Výběr typu odhadu bytového domu

Znalecký posudek pro úřední účely nebo expresní odhad s popisem bytového domu přes internet

Odhad pozemku - vyberte typ odhadu

Orientační odhad přes internet nebo znalecký posudek ceny pozemku

Odhad rodinného domu - volba typu odhadu

Rychlý odhad zadaný přes internet nebo zpracování znaleckého posudku rodinného domu

Odhad bytu - volba typu odhadu

Expresní odhad přes internet nebo znalecký posudek bytu